Hakkımızda

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin Esenyurt-Avcılar, İstanbul’da bulunan temsilcisi A.Ç.M. Klima sektörde 17 yıldır çalışmalarını sürdüren Kadir Ahmet USLU tarafından 1996 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren A.Ç.M. Klima  tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima, ısıtma ihtiyacı olanlar için kombi ve radyatörlerden; villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarına kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır. Ortamdaki havayı temizleyerek hava kalitesini arttıran cihazlarla da havalandırma çözümlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. 

A.Ç.M. Klima’da;

-          Daikin split klimalar

-          Airfel split klimalar

-          Airfel kombiler

-          Airfel panel radyatörler

-          Daikin multi klima sistemleri

-          Daikin Altherma ısı pompaları

-          Daikin Hava Temizleyici ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla A.Ç.M. , çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır. 

A.Ç.M. , bünyesindeki 1 Mühendis, 4 tekniker ve 4 teknisyenden oluşan deneyimli ekibiyle; montaj, sistem işletmeye alma, periyodik bakım, garanti dahilinde olan veya olmayan her türlü servis hizmetlerini sağlayan teknik kadrosuyla tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımızdan bazıları,

-ARPAŞ A.Ş. 

-AS ECZA DEPOSU A.Ş.

-AKSEL ECZA DEPOSU A.Ş.

- BORUSAN HOLDİNG A.Ş.

-BEST HAVA YOLLARI A.Ş.

-EUROLAB GIDA VE LAB. HİZ. A.Ş.

-HOROZ HOLDİNG A.Ş.

-KOSKA A.Ş.

-MARDAŞ A.Ş.

Web Tasarım IDS